niedziela, 3 sierpnia 2014

Imieninowo ... po dłuuuugiej przerwie :)

Witam Was moi kochani po długiej, tym razem bardzo długiej przerwie... 
Na szczęście ta moja nieobecność w blogowym świecie nie była spowodowana żadną chorobą czy jeszcze jakimkolwiek innym nieszczęściem. Niestety, albo stety, zaczął się sezon na różne prace w ogrodzie, polu, działce i etc., co spowodowało, że praktycznie mnie tu nie było.
 Co prawda jestem na początku dopiero drogi zakładania własnego (w końcu! :) ogródka na naszej nowej działce (18,5 ara), której staliśmy się z mężem szczęśliwymi posiadaczami od tamtego roku i jak to zazwyczaj bywa, mnóstwo różnych pomysłów wpadło nam do głowy i tak właśnie zaczęliśmy powolutku realizować nasze plany:) 
A zaczęliśmy na początku od ogrodzenia .... i dużo by tu opowiadać.... dlatego na tym skończę:)
No i tym samym, wcale tego nie chcąc, musiałam odpuścić sobie troszkę blogowanie tutaj i zaglądanie do Waszych wspaniałych blogów. Ale mam nadzieję, że Ci, co mnie odwiedzali, jeszcze o mnie nie zapomnieli i że wybaczą mi tą moją nieobecność i brak aktywności na blogach...
Tym bardziej, że przychodzę z nowymi, prawie świeżutko zrobionymi karteczkami:) 
A okazje się nadarzyły, bo koleżanki z pracy obchodziły właśnie imieniny, więc postanowiłam zrobić im takie oto karteczki. Wszystkie są w tej samej formie, tylko różnią się że tak powiem "wystrojem" :)
Z tego co wiem, to bardzo się spodobały:)
A tak właśnie się prezentują: 

I cieszę się bardzo, że udało mi się do Was w końcu powrócić i mam nadzieję, że wkrótce uda mi się bardziej aktywnie spędzać z Wami czas w tym naszym scrapowym świecie:)
Serdecznie Was ściskam i pozdrawiam gorąco życząc udanego i twórczego tygodnia:)

7 komentarzy:

barbarahaft pisze...

karteczki śliczne....
myślę ze niedługo zobaczymy kawałek pięknego ogródka.

"Szalka" - Agnieszka pisze...

Śliczności i widziałam je na żywo. Mam nadzieję, że częściej będziemy mogli oglądać twoje prace.

Karola B pisze...

śliczne karteczki

Misiówa i Spółka:-) pisze...

Piękne kartki. Na żywo muszą wyglądać piękniej. Cieszę się, że wróciłaś ale cieszę się, że masz swoją ziemię na której pracujesz i będziesz w swoim czasie chwalić się ogrodem i innymi pięknościami. Pozdrawiam serdecznie i do następnego posta,)

asterek pisze...

Bardzo pomysłowe :)

Anonimowy pisze...

piękne karteczki:) pozdrawiam

Arleta pisze...

rewelacyjne