środa, 16 kwietnia 2014

Kartki wielkanocne ...

Witajcie serdecznie :)
Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować kartki wielkanocne, ale nie te z jajami, pisankami, kurczaczkami, króliczkami, itp...(aczkolwiek takie też zrobiłam)... ale takie bardziej poważne, z żywą kolorystyką, wytłaczanym papierem, na którym pięknie prezentuje się krzyż - symbol śmierci a zarazem zmartwychwstania. Myślę, że obdarowanym na pewno się spodobają:)
   
  


 
  

A co u was moje drogie? Okna umyte, firany poprane? wszystko wytrzepane i posprzątane?:):):)
No tak, święta, a zwłaszcza ten okres przedświąteczny, to najczęściej chyba kojarzą nam się z generalnymi porządkami... i czasem tak się zastanawiam... ale po co to wszystko? :):) Czasami zapominamy o prawdziwym znaczeniu świąt i wszystko "spychamy" jedynie do sprzątania, gotowania i pieczenia... Dlatego myślę, że każda z nas powinna sobie dać odrobinę wytchnienia i zastanowić się nad prawdziwym sensem świąt :)
A tymczasem moje drogie życzę Wam przyjemnego i cieplutkiego wieczorku :)

5 komentarzy:

"Szalka" - Agnieszka pisze...

Super karteczki zrobiłaś!
Zgadzam się z Twoim zdaniem na temat przygotowań do świąt. Dlatego nie szaleję tak strasznie. Ja się systematycznie sprząta to nie potrzeba aż takiego generalnego sprzątania.
Pozdrawiam
Aga

Arleta pisze...

bardzo ładne

karola pisze...

Na pewno się spodobają bo są cudne i przypominają o prawdziwym znaczeniu świąt.Zgadzam się z tym co piszesz.Pozdrawiam i życzę Spokojnych Świąt.

szepty serca pisze...

śliczne te karteczki :)
takie radosne i symboliczne !!!
pozdrawiam ciepło :)

Misiówa i Spółka:-) pisze...

Piękne i eleganckie..z ukrytą prawdą..tego co najważniejsze. Ja również na spokojnie podchodzę do świąt. Fajnie, że u mnie byłaś i zostawiłaś ślad. Wszystkiego co najlepsze na dzisiaj życzę Ci droga Sylwio i pozdrawiam:))